🔴 ایسنا 🔴 1️⃣ در بخش برق آسیای شطرنج ابوظبی فیروزجا دهم مقصو ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
...
...
دختر | سن : 26 | محبوبیت : 3
شهر : اهواز
Samira
Samira
دختر | سن : 62 | محبوبیت : 12
شهر : مشهد
E.so
E.so
دختر | سن : 26 | محبوبیت : 4
شهر : اندیمشک
🔴 ایسنا 🔴
1️⃣ در بخش برق آسیای شطرنج ابوظبی فیروزجا دهم مقصودلو دوازدهم شدند
👈علیرضا فیروزجا و پرهام مقصودلو به ترتیب در رده های دهم و دوازدهم بخش برق آسای مسابقات شطرنج ابوظبی قرار گرفتند.

2️⃣ دیدار تیم‌های استقلال و تراکتورسازی
👈دیدار تیم های فوتبال استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۲۰:۳۰ جمعه ۱۹ مرداد، از هفته سوم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی تهران برگزارشد که این بازی سه بر صفر به سود میزبان به پایان رسید.

3️⃣ داورزنی: تاج باید بگوید با کی روش امضا کرده یا نه/ انتظار ۲۶ طلا در بازیهای آسیایی داریم
👈معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در گفتگوی تفصیلی خود با ایسنا درباره موضوعات مختلف ورزش همچون مطرح شدن ادعای دکترای تقلبی رییس فدراسیون والیبال،گلایه هواداران استقلال از وزارت ورزش،تغییرات در هیات مدیره سرخابی ها،بحث ادامه کار کی روش در ایران،اختلاف با فدراسیون کشتی،موضع وزارت در قبال برکناری روسای بازنشسته فدراسیون ها و ...به صحبت پرداخت.

4️⃣ پیروزی الاهلی با حضور ابراهیمی
👈در شبی که امید ابراهیمی را در ترکیب اصلی خود داشت با دو گل به پیروزی رسید.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/09/20 | بازدید این مطلب : 7

🔴 ایسنا 🔴 1️⃣ در بخش برق آسیای شطرنج ابوظبی فیروزجا دهم مقصودلو دوازدهم شدند 👈علیرضا فیروزجا و پرهام مقصودلو به ترتیب در رده های دهم و دوازدهم بخش برق آسای مسابقات شطرنج ابوظبی قرار گرفتند. 2️⃣ دیدار تیم‌های استقلال و تراکتورسازی 👈دیدار تیم های فوتبال استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۲۰:۳۰ جمعه ۱۹ مرداد، از هفته سوم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی تهران برگزارشد که این بازی سه بر صفر به سود میزبان به پایان رسید. 3️⃣ داورزنی: تاج باید بگوید با کی روش امضا کرده یا نه/ انتظار ۲۶ طلا در بازیهای آسیایی داریم 👈معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در گفتگوی تفصیلی خود با ایسنا درباره موضوعات مختلف ورزش همچون مطرح شدن ادعای دکترای تقلبی رییس فدراسیون والیبال،گلایه هواداران استقلال از وزارت ورزش،تغییرات در هیات مدیره سرخابی ها،بحث ادامه کار کی روش در ایران،اختلاف با فدراسیون کشتی،موضع وزارت در قبال برکناری روسای بازنشسته فدراسیون ها و ...به صحبت پرداخت. 4️⃣ پیروزی الاهلی با حضور ابراهیمی 👈در شبی که امید ابراهیمی را در ترکیب اصلی خود داشت با دو گل به پیروزی رسید. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗